top of page

Vizualizace a animace

3D Vizualizace

Nejlepší 3D architektonické vizualizace komunikují důležité informace o hloubce a měřítku pro různé zainteresované strany a diváky. Jako hyperrealistické a esteticky působivé obrázky představují také silné nástroje pro oddělení prodeje a marketingu, které dávají spotřebitelům realistický obraz jejich potenciálního nového domova ještě před jeho postavením.

V rámci Minimal Architects nabízíme 3D architektonické renderování kompletních projektů, 3D podlažní plány, animace a virtuální realitu. Začínáme tím, že se dozvíme více o vašem projektu a následně poskytneme časový a cenový odhad. Vyladíme požadované úhly pohledu, pohyb kamery v průběhu animace a osvětlení, a poté přidáme vegetaci a textury, následované finálním renderem a postprodukcí.

20220526_Bayview_Final proofs_10b.jpg
20220526_Bayview_Final proofs_11.jpg
20220526_Bayview_Final proofs_18.jpg
Image1.png

Animace

Architektonická animace je efektivní nástroj pro vizualizaci prostorů jak pro osobní průzkum projektu, tak pro marketingové účely. Využíváme naše roky zkušeností v oblasti architektury a pečlivého zpracování detailů a spolupracujeme s vámi na vytvoření krátké animace prezentující váš domov, rekreační dům nebo komerční design. S pomocí nejmodernější technologie mohou naši designéři změnit klíčové komponenty, jako jsou materiály nebo okolí, a změny lze prezentovat ve velmi krátkém čase, čímž se dále zkracuje čas na rozhodovací procesy. Podívejte se na naše kanály na Vimeo nebo YouTube, kde najdete další projekty oživené pomocí 3D animace.

Virtuální prohlídky

Virtuální realita má pro architekty a designéry obrovský potenciál. Od počátečních návrhů přes spolupráci na projektech až po dokončovací práce, které proměňují stavební design z dobrého na skvělý, virtuální realita má schopnost přesvědčivěji prodat myšlenku než jakýkoliv jiný aktuálně dostupný prostředek. V současnosti nabízíme 360° panoramatické pohledy, ale neustále se snažíme posouvat naše technologické možnosti směrem k úplným VR prezentacím.

bottom of page