top of page

Minimal Architects Team

04_crew.jpg

Studio Minimal Architects bylo založeno týmem složeným z Pavla Strejčka, Simony Strejčkové a Lukáše Bravence. Úzce spolupracujeme s firmou Minimal Design, založenou Lukášem Bravencem a sídlící na Novém Zélandu. Z Nového Zélandu jsme si dovezli spoustu zkušeností v oboru návrhu a realizace dřevostaveb. Tato synergická spolupráce nám umožňuje přinášet inspiraci a využívat osvědčených postupů z mezinárodního prostředí.
 

Na poli mezinárodního prostředí se pohybujeme už téměř deset let. Máme za sebou projekty a spolupráci s klienty nejen z České republiky a Nového Zélandu, ale také z Polska, Rakouska, Thajska, Indonésie a Austrálie. Hovoříme plynně anglicky a německy. Jsme také schopni zpracovávat v těchto jazycích architektonické studie i projektové dokumentace.
 

Na zpracování veškerých našich projektů používáme kvalitní 3D software a našim klientům nabízíme kromě zpracování klasických 3D vizualizací také animace a možnost projít se vlastním návrhem ve 3D. Jsme přesvědčeni, že v blízké budoucnosti budeme schopni nabízet plnou virtuální realitu, a jsme připraveni na to, že tento obor v kombinaci s AI zažije během následujících let obrovský převrat.

02_pavel.jpg

Ing. Pavel Strejček

Jednatel společnosti

Pavel je odborníkem specializujícím se na komplexní zpracování technické dokumentace a jako hlavní inženýr projektu zajišťuje dohled nad správným řešením všech technických aspektů staveb v souladu s platnými normami. Na ČVUT vystudoval obor Projektový management a inženýring a věnuje se kromě technické také finanční stránce projektů vč. zpracování položkových výkazů výměr a kontrolních rozpočtů. 

+420 732 441 694

Ing. arch. Simona Strejčková

Architektura a design

Simona se věnuje tvorbě architektonických studií a dokumentací návrhu interiéru, ve kterých se odráží individualita klientů a specifika daného místa či prostoru. Zároveň se podílí na zpracování projektových dokumentací. Ráda se zabývá novými přístupy a postupy v moderní architektuře, tvorbou vizualizací a animací. Absolvovala studium na Fakultě architektury ČVUT v Praze, obor Architektura a urbanismus, během kterého strávila semestr na Bauhaus Univerzitě ve Výmaru.

+420 607 706 616

01_simona.jpg
03_lukas_a.jpg

Bc. Lukáš Bravenec

Architektura a design

Lukáš založil v roce 2017 ve Wanace na Novém Zélandu studio MINIMAL DESIGN, se kterým MINIMAL ARCHITECTS dlouhodobě spolupracují na mezinárodních architektonických zakázkách. Rád se zabývá nízkoenergetickými architektonickými postupy, zjednodušováním návrhu a technologií zlepšení vizualizací a animací. Jeho profesní zálibou jsou zejména tiny housy a různá další přemístitelná stavební řešení. Jeho úlohou je především komunikace s klienty a hledání nových architektonických příležitostí. Studoval na Technické univerzitě v Ostravě, obor Architektura a stavitelství.

+420 773 732 186

bottom of page